ERÜ - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi - Vize Sınav Programı

16/4/2021

2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Vize Sınavları 24 Nisan 2021 Cumartesi - 2 Mayıs 2021 ve 8 Mayıs 2021 Cumartesi - 9 Mayıs 2021 Pazar tarihlerinde gözetimli ve denetimli olarak Zoom programı ile online yapılacaktır. Vize sınavlarının yapılacağı 26 Nisan 2021 Pazartesi - 30 Nisan 2021 Cuma tarihleri arasında derslere ara verilecektir.

Vize sınavlarına öğrencilerin kamera açarak gözetimli ve denetimli girmeleri gerekmektedir. Bu nedenle her ders için sizlere belirtilen Zoom id ve şifresi ile sınavdan en az 15 dk önce sınav salonuna girmeniz gerekmektedir. Kişisel sınav programınız ve sınavların zoom erişim bilgileri için ERÜ İİBF ONLINE İŞLEMLER sistemine giriş yapmanız gerekmetedir. Bu sisteme şu bilgilerle giriş yapabilirsiniz:

ERÜ İİBF ONLINE İŞLEMLER

Adres: http://iibf.erciyes.edu.tr/online

Kullanıcı Adı: 10 haneli öğrenci numaranız

Parola: TC Kimlik Numaranız*

* TC Kimlik Numaranız ile giriş yapamazsanız parola olarak da öğrenci numaranızı deneyiniz.

Sisteme giriş yapamayan öğrenciler sgungor@erciyes.edu.tr mail adresinden destek alabilir.

ERÜ İİBF ONLINE İŞLEMLER sistemine giriş yaptıktan sonra menüden sınavlar bölümüne giderek kişisel sınav programınızı ve Sınavların Zoom erişim bilgilerini görebilirsiniz. 

Uyarı: Sınavlara sadece bu sistem üzerinden size bildirilen salonda girebilirsiniz. Diğer salonlarda sınava girmeye çalışırsanız gözetmen tarafından kabul edilmeyeceksiniz. Salona girmeden Zoom programında görünen adınızı ÖĞRENCİ NUMARANIZ ADINIZ SOYADINIZ şeklinde düzenlemeyi unutmayınız.

2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi - Online Sınavlarda Uygulanacak Kurallar