ERÜ - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Danışmanlar

İşletme
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Öğr. Gör. Sabri GÜNGÖR Cuma 14.00 - 16.00
2. Sınıf Öğr. Gör. Sabri GÜNGÖR Cuma 14.00 - 16.00
3. Sınıf Arş. Gör. Zahide Kübra KOÇAK Salı 13.00-14.00
Perşembe 13.00-14.00
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Selma ERDOĞAN GÜLIRMAK Salı 10.00-12.00
Cuma 10.00-12.00
İşletme İÖ
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Onur TOK Cuma 10.00 - 12.00
2. Sınıf Arş. Gör. Onur TOK Cuma 10.00 - 12.00
3. Sınıf Arş. Gör. Buse KARAÇAY Pazartesi 11.00-12.00
Cuma 11.00-12.00
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Dr. Murat RUHLUSARAÇ Salı 14.00-16.00
İktisat
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Savaş SAVAŞ
2. Sınıf Arş. Gör. Savaş SAVAŞ
3. Sınıf Dr. Öğr. Üyesi Erhan MUĞALOĞLU Cuma 11.15 - 12.45
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Muhammed İkbal DURMUŞ Salı 14.00-16.00
İktisat İÖ
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Dr. H. Hilal BAĞLITAŞ Pazartesi 14.00-15.00
2. Sınıf Arş. Gör. Dr. H. Hilal BAĞLITAŞ Pazartesi 14.00-15.00
3. Sınıf Arş. Gör. Çilem GÜNER Pazartesi 14.00-15.00
Salı 14.00-15.00
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Dr. Ahmet KÖSEOĞLU Çarşamba 13.30-15.30
Maliye
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Erman EROĞLU Perşembe 13.00-15.00
2. Sınıf Arş. Gör. Erman EROĞLU Perşembe 13.00-15.00
3. Sınıf Dr. Öğr. Üyesi Kadir AYYILDIRIM Çarşamba 13.00 - 16.00
4. Sınıf ve Üzeri Dr. Öğr. Üyesi Gökhan ÇOBANOĞULLARI Salı 14.00 - 16.00
Maliye İÖ
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Çağrı KARAKOÇ Salı 11.00-12.00
Perşembe 14.00-15.00
2. Sınıf Arş. Gör. Çağrı KARAKOÇ Salı 11.00-12.00
Perşembe 14.00-15.00
3. Sınıf Arş. Gör. Can Ahmet GENERAL Salı 15.00-17:00
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Serap AĞAYA Çarşamba 14.00-16.00
Uluslararası İlişkiler
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Mehmet Ozan KASAPOĞLU Perşembe 10.00-12.00
2. Sınıf Arş. Gör. Mehmet Ozan KASAPOĞLU Perşembe 10.00-12.00
3. Sınıf Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Esra DAYI Salı 15.00-17.00
Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Mehmet Ozan KASAPOĞLU Perşembe 10.00-12.00
2. Sınıf Arş. Gör. Mehmet Ozan KASAPOĞLU Perşembe 10.00-12.00
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Alaaddin DAYI Salı 15.00-17.00
2. Sınıf Arş. Gör. Alaaddin DAYI Salı 15.00-17.00
3. Sınıf Dr. Öğr. Üyesi Hatun KORKMAZ Çarşamba 13.00-15.00
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Dr. Gözde KESTELLİOĞLU Pazartesi 16.00-17.00
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
2. Sınıf Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
3. Sınıf Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
Sınıf Danışman Zaman
1. Sınıf Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
2. Sınıf Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
3. Sınıf Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30
4. Sınıf ve Üzeri Arş. Gör. Dr. Mücahid GÜRBÜZ Salı 14.30 - 16.30