ERÜ - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi Final Sınavı Programları

7/1/2021

2020-2021 Öğretim Yılı Güz Dönemi Final Sınavı Programları ERUZEM ve İİBF tarafından ortaklaşa hazırlanmıştır. Aşağıdaki listede ERUZEM platformunda yapılacak sınavları ve İİBF tarafından organize edilecek sınavları topluca görebilirsiniz.

Final sınavlarına öğrencilerin kamera açarak gözetimli ve denetimli girmeleri gerekmektedir. Bu nedenle her ders için sizlere belirtilen Zoom id ve şifresi ile sınavdan en az 15 dk önce sınav salonuna girmeniz gerekmektedir. Kişisel sınav programınız ve sınavların zoom erişim bilgileri için ERÜ İİBF ONLINE İŞLEMLER sistemine giriş yapmanız gerekmetedir. Bu sisteme şu bilgilerle giriş yapabilirsiniz:

ERÜ İİBF ONLINE İŞLEMLER

Adres: http://iibf.erciyes.edu.tr/online

Kullanıcı Adı: 10 haneli öğrenci numaranız

Parola: TC Kimlik Numaranız*

* TC Kimlik Numaranız ile giriş yapamazsanız parola olarak da öğrenci numaranızı deneyiniz.

Sisteme giriş yapamayan öğrenciler sgungor@erciyes.edu.tr mail adresinden destek alabilir.

ERÜ İİBF ONLINE İŞLEMLER sistemine giriş yaptıktan sonra menüden sınavlar bölümüne giderek kişisel sınav programınızı ve Sınavların Zoom erişim bilgilerini görebilirsiniz. (Zoom erişim bilgileri sınavlar başlamadan 1 gün önce görünür olacaktır)

Uyarı: Sınavlara sadece bu sistem üzerinden size bildirilen salonda girebilirsiniz. Diğer salonlarda sınava girmeye çalışırsanız gözetmen tarafından kabul edilmeyeceksiniz. Salona girmeden Zoom programında görünen adınızı ÖĞRENCİ NUMARANIZ ADINIZ SOYADINIZ şeklinde düzenlemeyi unutmayınız.

ERÜ İİBF 2020-21 GÜZ DÖNEMİ ERUZEM SINAVLARI TOPLU LİSTE

ERÜ İİBF 2020-21 GÜZ DÖNEMİ İİBF TARAFINDAN DÜZENLENEN SINAVLAR TOPLU LİSTE (Güncelleme 12.01.2021 23.00)