ERÜ - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

ERÜ İİBF 2021 BURS BAŞVURUSU

Önemli Uyarılar

1 - Bu sistemde başvurunuzu tamamladıktan sonra yazıcıdan çıktı almanız gerekmektedir, bu sebeple lütfen yazıcı bağlantısı olan bir bilgisayarda başvrunuzu yapınız.
2 - Bu sistem üzerinden sadece İİBF öğrencilerinin başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Hazırlık sınıfındaki İİBF öğrencileri de başvuru yapabilir.
3 - Bu sistemde hem PARA hem de YEMEK bursu başvurusu yapılmaktadır. Başvuru Türü kısmından isterseniz sadece PARA, isterseniz sadece YEMEK ya da aynı anda PARA+YEMEK bursuna başvurabilirsiniz.
4 - Başvrunuzu yaptıktan sonra çıktı almanız gereken sayfada size bir başvuru numarası verilecektir, bu başvuru numaranızı lütfen kaybetmeyiniz çünkü ilanlarda ad soyad ya da öğrenci numarası değil başvuru numarası kullanılacaktır.
5 - Başvuru işlemleri  6 Ekim 2019 Pazar 23:59'a kadar devam edecektir.
6 - Başvuru yapacak öğrencilere 10-11 Ekim 2019  günleri mülakat yapılacaktır. 7 Ekim 2019 Pazartesi günü mülakat listelerini başvuru numaranıza göre ERÜ İİBF Duyuru Panolarından yada ERÜ İİBF İnternet Sitesinden takip etmelisiniz.
7 - Mülakata katılmayan öğrencilerin burs değerlendirmesi yapılmayacaktır.
8 - Online başvuru işleminizi tamamladıktan sonra yazıcıdan aldığınız form çıktısını var ise ek belgeler ile birlikte Erciyes Üniversitesi İİBF Dekanlık Memuru EBRU ALEGÖZ'e teslim etmeniz gerekmektedir.
9 - KYK Burs başvurularınızı kyk.gov.tr internet sitesi üzerinden şahsen yapmanız gerekmektedir. Bu sistem sadece Erciyes Üniversitesi tarafından verilen burslar için geçerlidir.
Burs Başvuru İşlemine Başla